Informacja Administratora

Akcje

Akcja "Szkolna zbiórka dla fundacji Azyl pod Kotomyszem"

W imieniu naszym oraz Fundacji Azyl pod Kotomyszem bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie na rzecz zwierząt.

Akcja "Podziel się Wigilią"
Nasze przedszkole uczestniczy w 12 edycji charytatywnej "Podziel się Wigilią". Dziękujemy za wsparcie i pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami.

Akcja Zdrowo i Sportowo

„Zdrowo i Sportowo” to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do nauczycieli, wychowawców i trenerów dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym (klasy 1-3), a więc do 10 roku życia. To również kampania skierowana do rodziców i wszystkich opiekunów dzieci. Naszym celem jest z jednej strony zwiększanie świadomości dorosłych opiekunów dzieci na temat roli i wagi aktywności fizycznej (również odpowiedniego odżywiania i odpoczynku, tzn. właściwej dawki i jakości snu) w prawidłowym rozwoju fizycznym oraz psychicznym dziecka, a także przeciwdziałaniu pandemii chorób cywilizacyjnych (w tym nadwagi i otyłości, cukrzycy typu 2, wad postawy).

Akcja Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF
Nasza placówka dołączyła do akcji UNICEF. Co roku 20 listopada obchodzimy Dzień Praw Dziecka. UNICEF zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszelkich możliwych działaniach podejmowanych w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane.

Klub Mleczaka

Nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskiego programu edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków. W ramach programu dzieci dowiedzą się, jak prawidłowo dbać o zęby i dlaczego to jest  tak ważne.

Nasze przedszkole dołączyło do XVI edycji programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

W ramach programu dzieci nauczą się troszczyć o środowisko naturalne, poznają podstawowe zasady ekologii i dowiedzą, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznają korzyści płynące z ruchu.

Nasze Przedszkole dołączyło do akcji " Tusz do paki ".

Zachęcamy przedszkolaków i ich rodziców do pomocy. Przynieście z domu zużyte tusze z drukarek atramentowych i wrzućcie je do przygotowanych kartonów u nas w przedszkolu. Organizatorzy (firma Eko-system. Monika i Bogdan Ludyga) przekażą je do recyklingu i zakupią karmę dla zwierzaków ze schronisk. Im więcej tuszów zbierzemy, tym więcej karmy trafi do ich misek.

WAŻNE: Tusze muszą pochodzić z drukarek atramentowych i być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane.

Zbiórka darów na pomoc zwierzętom z Łowickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt

Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za ogromne zaangażowanie w akcję pomocy potrzebującym zwierzętom.

Góra Grosza

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w akcji charytatywnej "Góra Grosza"
Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom.
Celem akcji " Góra grosza" jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się po za własną rodziną, w tym na tworzeniu takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Zbieramy złote monety 1,2,5 groszy do butelkowej skarbonki, która znajduje się w holu przedszkola.
Akcja trwa do 31.05.2022 r.
Więcej informacji mogą państwo uzyskać na stronie internetowej: www.towarzystwonaszdom.pl lub na facebooku: @towarzystwonaszdom

Akcja Kasztanobranie

Drodzy Rodzice i  Przedszkolaki, zbieramy kasztany i wrzucamy je do paki.

Kasztany na pieniążki wymienimy i nasze przedszkole doposażymy.

Akcja trwa do 27.10.2023r.

Kasztany wrzucamy do pudła, które znajduje się w holu pod tablicą grupy II

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w akcji "Kasztanobranie". Zebraliśmy kwotę 760 zł, która zostanie przeznaczona na doposażenie sal.

Zbiórka baterii i akumulatorów przenośnych

Informujemy, że nasze przedszkole przystąpiło do akcji zbierania baterii oraz akumulatorów przenośnych. Pamiętajmy! Nie wyrzucajmy zużytych baterii do kosza na śmieci. Zachęcamy do włączenia się do akcji. Za wszystkie przyniesione baterie serdecznie dziękujemy.

Zbiórka plastikowych nakrętek "Zostań super zarętakiem"

Informujemy, że w dalszym ciągu kontynuujemy zbiórkę plastikowych nakrętek.  Bardzo prosimy o dostarczanie ich do osoby pełniącej dyżur w holu przedszkola. Dziękujemy.

Pomaganie przez ubranie

Nasze przedszkole przystąpiło do udziału w akcji charytatywnej "Pomaganie przez ubranie" mającej na celu pomoc podopiecznym Fundacji Gajusz. Akcja polega na przekazaniu do specjalnego pojemnika, który stoi w naszym przedszkolu, niepotrzebnych ubrań, obuwia, pościeli itp. (szczegóły na pojemniku). Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.