Informacja Administratora

Rekrutacja / Набір учнів

Zebranie z rodzicami nowo przyjętych dzieci na kolejny rok szkolny

Zapraszamy na zebranie dla rodziców dzieci nowo przyjętych na kolejny rok szkolny 2023/ 2024 w dniu 21 czerwca (środa) na godz. 16:00.

Зустріч з батьками новоприйнятих дітей на наступний навчальний рік

Запрошуємо на збори батьків новоприйнятих дітей на наступний 2023/2024 навчальний рік 21 червня (середа) за вул. 16:00

Dokumenty na wakacje i nowy rok szkolny 2023/ 2024

Dokumenty dla dzieci przyjętych na nowy rok szkolny 2023/24:

"Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole"- wszystkie dzieci, dostępna będzie na stronie internetowej przedszkola lub w wersji papierowej w przedszkolu wkrótce.

Wnioski wydrukowane z sytemu naboru i podpisane – tylko dzieci po raz pierwszy przyjęte do naszego przedszkola.

Termin dostarczenia – wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych dokumenty należy dostarczyć do przedszkola do dn. 1 września lub pierwszego dnia pobytu dziecka we wrześniu, nie później jednak niż do dn. 10 września.

Dokumenty dla dzieci przyjętych na wakacje - lipiec 2023:

"Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole"- wszystkie dzieci, dostępna na stronie internetowej przedszkola lub w wersji papierowej w przedszkolu od dn. 26 czerwca.

Wnioski wydrukowane z sytemu naboru i podpisane – wszystkie dzieci

Termin dostarczenia – wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych dokumenty należy dostarczyć do przedszkola do dn.1 lipca lub pierwszego dnia pobytu dziecka w lipcu.

Uwaga !!! W przypadku niedostarczenia dokumentów w wyżej wyznaczonych terminach będzie to potraktowane, jako rezygnacja z miejsca i spowoduje automatyczne skreślenie kandydata z listy przyjętych.

Należy pamiętać o poinformowaniu o wszelkich alergiach i innych istotnych informacjach, mających mieć znaczenie podczas pobytu dziecka w przedszkolu.

Документи на канікули та новий навчальний рік 2023/2024

Документи для дітей, які приймаються на новий навчальний рік 2023/24:

«Інформація про правила користування послугами, які надає дитячий садок» - всі діти, незабаром буде доступна на сайті садочка або в паперовому вигляді в садочку.

Заяви, роздруковані з набору та підписані - тільки діти, прийняті в наш садок вперше.

Кінцевий термін доставки - роздруковані, заповнені та підписані обома батьками / законними опікунами документи необхідно доставити в дитячий садок до 1 вересня або в перший день перебування дитини у вересні, але не пізніше до 10 вересня.

Документи для дітей, які приймаються на відпочинок - липень 2023:

«Інформація про правила користування послугами дитячого садка» - всім дітям, доступна на сайті дитячого садка або в паперовому вигляді в дитячому садку с. 26 червня.

Заявки роздруковані з набору і підписані - всі діти

Термін подачі - роздруковані, заповнені та підписані обома батьками/законними представниками документи необхідно доставити в дитячий садок до 1 липня або першого дня перебування дитини в липні.

Увага!!! У разі неподання документів у зазначені вище терміни це буде розцінюватися як звільнення з місця та автоматично виключати кандидата зі списку прийнятих кандидатів.

Не забудьте повідомити про наявність алергії та іншу важливу інформацію, яка є важливою під час перебування вашої дитини в дитячому садку.

Zapisy na wakacje 2023 r.

Zapisy na dyżur wakacyjny prowadzone będą z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Informacje dotyczące zasad naboru na opiekę wakacyjną wraz z linkiem do strony dla rodziców znajdują się na stronie Urzędu Miasta Łodzi

Nasze przedszkole dyżuruje w miesiącu lipcu.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA WAKACJE

1. Złożenie wniosku zapisu na opiekę wakacyjną :
    15 - 31.05.2023 (do godz. 15:00)
  2. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.:  13 czerwca 2023 (15:00)
  3. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w systemie elektronicznych zapisów na opiekę wakacyjną 13-20.06.2023 (do godz. 15:00)
  4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych: 23.06.2023 (15:00)
  5. Dostarczanie do przedszkoli dokumentów od 26.06.2023

Реєстрація на свята 2023

Реєстрація на святкове чергування буде здійснюватися за допомогою електронної системи.

Інформацію про правила набору для догляду за канікулами разом із посиланням на веб-сайт для батьків можна знайти на веб-сайті Управління міста Лодзь

У нашому дитячому садку чергування в липні місяці.

ГРАФІК РЕЄСТРАЦІЇ НА СВЯТО

Подача заяви для реєстрації на відпочинок:
15 - 31.05.2023 (до 15:00)
Оголошення списку кваліфікованих і некваліфікованих кандидатів: 13 червня 2023 р. (15:00)
Підтвердження батьками кандидата волевиявлення про прийняття в електронній системі реєстрації на відпочинок 13-20.06.2023 (до 15:00)
Оголошення списку прийнятих та відхилених кандидатів: 23 червня 2023 року (15:00)
Здача документів до дитячих садочків з 26.06.2023р

Zapisy na przyszły rok szkolny 2023/2024

Informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 dostępne są na stronie Urzędu Miasta Łodzi

Rekrutacja rozpoczyna się od dn. 5 kwietnia i trwa do dn. 20 kwietnia do godziny 15:00. Szczegółowy harmonogram znajduje się w Załączniku nr 1 do Zarządzenia Nr 186/2023 Prezydenta Miasta Łodzi, znajdującego się na wyżej podanej stronie UMŁ.
Komunikat o wolnych miejscach

Зарахування на наступний навчальний рік 2023/2024

Інформація про набір на 2023/2024 навчальний рік доступна на веб-сайті Urzędu Miasta Łodzi

Набір починається з 5 квітня і триває до 20 квітня до 15:00. Детальний розклад можна знайти в Додатку № 1 до Указу № 186/2023 президента міста Лодзь, розміщеному на вищезгаданому веб-сайті міста Лодзь.
Komunikat o wolnych miejscach